Home

CLASAMENT “TĂRÂMUL DANSULUI”  – 1 iulie 2021 ONLINE EDITION

Nr. în concursNumele formației de dans/dansatoruluiSecțiuneDisciplinaCategorieGrupă de vârstăDuratăLOCUL
1Baltag AlexiaperformantaClasic/baletsolo15-16 ani0.55I
2Popescu AndreeaperformantaCont/modernsolo13-14 ani2.13III
3Baltag AlexiaperformantaCont/modernsolo15-16 ani1.54I
4Baltag AlexiaperformantaLyrical/jazzsolo15-16 ani1.55II
5Borz SoniaperformantaAcro/majoretesolo11-12 ani1.42III
6Borz SoniaperformantaAcro/majoretesolo11-12 ani2.01IV
7Baltag AlexiaperformantaShow/fanteziesolo15-16 ani1.57I
8Baltag AlexiaperformantaCaracter/stilizatsolo15-16 ani2.20I
9Caluță Eva-IoanaamatoriClassic/baletsolo5-6 ani1.50I
10Caluță TeodoraamatoriClassic/baletsolo9-10 ani2.06II
11Caluță TeodoraamatoriClassic/baletsolo9-10 ani1.22I
12The SwanamatoriClassic/baletformație11-12 ani4.05I
13Dancing DollsamatoriCont/moderngrup5-6 ani3.00mutat la disciplina  Pop dance/MTV Comercial     IV
14Ciomag Karina-MariaamatoriCont/modernsolo9-10 ani2.07I
15Instinct DanceamatoriCont/moderngrup9-10 ani2.06II
16Total Dance MiniamatoriCont/modernformație5-6 ani3.11mutat la disciplina  Pop dance/MTV Comercial     IV
17Instinct DanceamatoriCont/moderngrup11-12 ani2.28I
18Instinct DanceamatoriCont/moderngrup11-12 ani3.15II
19CorazonamatoriCont/moderngrup11-12 ani3.44III
20Filip Daria-CristinaamatoriCont/modernsolo13-14 ani1.59II
21SparksamatoriCont/modernformație13-14 ani3.27II
22Ilucă Larisa-AlexandraamatoriCont/modernsolo15-16 ani1.53II
23EclipseamatoriAcro/majoretegrup5-6 ani1.49IV
24Mini StarsamatoriAcro/majoreteformație7-8 ani3.38II
25Nona VirgiliaamatoriAcro/majoretesolo19+0.56IV
26EliteamatoriAcro/majoretegrup19+2.06IV
27Total Dance MidiamatoriComercialformație9-10 ani4.23IV
28JuniorsamatoriComercialgrup9-10 ani3.18II
29CorazonamatoriComercialgrup11-12 ani3.41II
30Do ItamatoriComercialformație11-12 ani3.24III
31Sibba FamilyamatoriComercialformație11-12 ani2.21I
32CalienteamatoriComercialformație11-12 ani3.51II
33Total Dance Studio MaxiamatoriComercialformație11-12 ani3.19IV
34Păun Adnana-AndreeaamatoriShow/fanteziesolo13-14 ani2.07II
35SparksamatoriShow/fanteziegrup13-14 ani3.24II
36Instinct DanceamatoriCaracter/etnogrup7-8 ani2.39II
37Caluță TeodoraamatoriCaracter/etnosolo9-10 ani1.37II
38TogetheramatoriCaracter/etnoformație9-10 ani3.12II
39Little StepsamatoriTematicformație7-8 ani3.06II
40CalienteamatoriTematicformație9-10 ani3.26II
41Latino GirlsamatoriSportivgrup9-10 ani1.56III

PREMIILE ÎN BANI

  1. Cea mai bună școală de dans: ”Dance Planet”  – București – trei locuri I și un loc II – premiu de 500 de lei.
  2. Cea mai mare notă din concurs: poziția 12 – formația ”The Swans” de la ”Dance Planet” București – media 9.40 – premiu de 250 de lei.
  3. Cea mai originală coregrafie: poziția 12 – formația ”The Swans” de la ”Dance Planet” București –  premiu de 250 de lei.

Concursul din acest an s-a terminat.

Vă așteptăm cu drag la Botoșani la următoarea ediție care, sperăm cu toții, va fi pe scenă.

Mult succes tuturor și VACANȚĂ PLĂCUTĂ!